Filozofia

Jak narodziły się Baseny Biodesign?

Od początku świata życie zależało od wody, ludzie zakładali swoje osady w jej pobliżu. Ciągnie nas do niej i pragniemy z nią obcować. Nasze baseny umożliwiają spełnienie tego pragnienia w miejscu stworzonym specjalnie dla nas i przez nas. Baseny Biodesign zapewniają idealną harmonię relaksu w połączeniu z luksusem i wygodą.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie basenów pozwoliły nam stworzyć innowacyjną metodę budowy basenu. Zastępując ciężkie, żelbetowe konstrukcje, technologia Biodesign Pools  kreuje wyjątkowe zbiorniki wodne przy pomocy struktury składającej się z naturalnego kamienia i technologicznie zaawansowanej żywicy o wysokiej wytrzymałości konstrukcyjnej. Dzięki swoim nieinwazyjnym właściwościom, baseny Biodesign przyczyniają się także do ochrony naszego cennego środowiska naturalnego.

Dzięki intensywnym badaniom i opracowaniom poświęconym technologii Biodesign Pools, oraz  ze stałą troską o ochronę środowiska, budujemy baseny, które są powszechnie cenione za ich naturalność i piękno, a także cechy upodabniające do górskich jezior i egzotycznych plaż. Estetyczny aspekt to tylko jedna z wielu wartości technologii Biodesign Pools. Oferuje ona również możliwość realizacji basenów, które nie tylko zachęcają do pływania, ale dzięki łatwości modelowania i kształtowania dna, do odpoczynku, masażu, zabawy z dziećmi, czy spotkań z przyjaciółmi. Plastyczna struktura z piasku i żywicy pozwala na uformowanie plaży, podwodnych siedzeń, strefy kąpielowej i wielu innych atrakcji, które urozmaicą wewnętrzne wyposażenie basenu oraz zwiększą możliwości jego wykorzystania.

Technologia Biodesign Pools zrodziła się, ponieważ poszukiwaliśmy produktu oferującego wyjątkowość, solidność, a jednocześnie będącego ukłonem w kierunku natury. Dzięki połączeniu naturalnych materiałów, najlepszych technologii impregnacji oraz wysokiej jakości spoiwa do konsolidacji strukturalnej stworzyliśmy Biodesign Pools.

Patenty Biodesign

Technologię Biodesign Pools chroni kilka międzynarodowych patentów.

Konstrukcja Biodesign Pools pozwala na budowę basenów, które są dostosowane do potrzeb klienta, w rozmiarze i kształcie, bez korzystania z inwazyjnych metod budowy. Innowacyjność tego produktu opiera się na materiale wykończeniowym, który składa się z: mieszaniny naturalnego piasku kwarcowego oraz żywicy wysokiej jakości i wydajności, a także specjalnych siatek i warstw wzmacniających. Gdy konstrukcja jest zalana wodą nie podlega jej presji, ciśnieniu (zasada Archimedesa), gdyż woda przechodzi przez piaskowo-żywiczną strukturę.

Technologia Biodesing Pools dzięki elastycznym właściwościom warstwy uszczelniającej (rozciągliwość do 300%) stale zachowuje stabilność konstrukcji, a ruchy ziemi nie powodują uszkodzenia struktury. Technologia Biodesign Pools radykalnie zrewolucjonizowała międzynarodowy rynek basenów, poprzez połączenie nowoczesnej techniki z ochroną środowiska naturalnego.

 

 

 

 

Technologia budowy Biodesign pozwala na tworzenie w pełni dostosowanych basenów, idealnych o wielu różnych połączeniach z naturą, pokonując ograniczenia konwencjonalnych basenów… odwiedź koniecznie!!! naszą stronę internetową … Wyobraź sobie to miejsce i skontaktuj się z nami … technologia Biodesign z łatwością pozwoli Ci osiągnąć to, o czym marzysz.