Nowe realizacje

IMG_0144Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć w galeriach realizacji basenów BIODESIGN. Od kilku tygodni regularnie dodajemy kolejne fotografie i wkrótce opublikujemy kolejne.

Baseny publiczne

Baseny prywatne

Największy na świecie basen BIODESIGN POOLS!

W Osieku koło Oświęcimia powstała największa realizacja BIODESIGN POOLS! Łączna powierzchnia basenu oraz brodziku to ponad 1500 m2. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z największego basenu. Już dziś dodaliśmy nową porcję fotografii panoramicznych.

1600_P8260290

ZIELEŃ TO ŻYCIE – Warszawa 28-30.VIII.2014

800_DSCN7087Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji na największych targach ogrodniczych w Polsce, które odbyły się w dniach 28 – 30 sierpnia w hali Expo w Warszawie.

Zaprezentowaliśmy nasz najnowszy produkt – technologię BIODESIGN POOLS, dzięki której można stworzyć wyjątkowe baseny o bardzo naturalnym wyglądzie przypominającym jeziora bądź egzotyczne plaże.

W galerii można obejrzeć zdjęcia z wystawy.

 

NOWOŚĆ!!! – Baseny BIODESIGN w Polsce

Nowa galeria naszych realizacji – wreszcie w Polsce! Pierwsze zdjęcia już dostępne na nowej podstronie „Baseny w Polsce – NOWOŚĆ!!!” w dziale „Realizacje”. Zapraszamy do obejrzenia galerii i kontaktu z nami.

GARDENIA 22 – 24.02.2013, MTP Poznań

Gardenia_1Dziękujemy bardzo za odwiedzenie naszego stoiska na targach GARDENIA 2013 w Poznaniu,  gdzie pokazaliśmy najnowocześniejszą technologię tworzenia basenów BIODESIGN POOLS. Zaszczyt spotkania się z Państwem i rozmowy o basenach zmotywowały nas do dalszej pracy nad różnorodnymi możliwościami komponowania efektownych i funkcjonalnych basenów kąpielowych. Dziękujemy także za liczne pytania i sugestie, które pomogą nam rozwijać się i dostosowywać ofertę basenów BIODESIGN do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów poznańskich w dziale REALIZACJE ->TARGI I WYSTAWY.

 

MTP BUDMA i CBS 2013 – 29.01-1.02, POZNAŃ

Budma_2013_4Po zakończeniu targów CBS Sport Rekreacja Wellness & Spa w dniach 29.01-1.02.2013, dziękujemy bardzo za wizyty na naszym stoisku, gdzie po raz pierwszy w Poznaniu mogli Państwo obejrzeć wyjątkowy,  pokazowy model basenu zrobiony w najnowszej technologii BIODESIGN POOLS.  Niezwykle plastyczne materiały wykorzystywane w tej metodzie, dają możliwość kształtowania basenu według indywidualnych potrzeb i pomysłów, których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.  Granulat z naturalnego kamienia dostępny w różnych kolorach i wielkości pozwala idealnie dopasować wygląd basenu do otaczającego krajobrazu.

Wszystkie spotkania z Państwem i nawiązywanie nowych kontaktów było dla nas bardzo wartościowym doświadczeniem, dzięki któremu jeszcze lepiej będziemy mogli dostosowywać naszą ofertę budowy basenów BIODESIGN.

 

Zapraszamy do najnowszych zdjęć z poznańskich targów w dziale REALIZACJE ->TARGI I WYSTAWY.

ZIELEŃ TO ŻYCIE – 24-26.VIII.2012 Warszawa

Serdecznie dziękujemy za wizyty na naszym stoisku podczas Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE, która odbyła się w Warszawie, w dniach 24-26.VIII.2012 r.

Pokazaliśmy tam nasz najnowszy produkt – innowacyjną i wręcz rewolucyjną technologię budowy basenów –  BIODESIGN POOLS, dzięki której można stworzyć basen kąpielowy jedyny w swoim rodzaju. W ramach naszej ekspozycji zaprezentowaliśmy przykładowy model zbudowany właśnie metodą BIODESIGN POOLS, a także zadaszenie SPA Dome Orlando.

Liczne rozmowy i spotkania z Państwem pozwolą nam przygotować lepszą, bardziej dopasowaną ofertę, którą przedstawimy w najbliższym czasie . Zapraszamy do dalszych kontaktów i współpracy z naszą firmą.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy.