Metamorfoza basenów

Nie raz możemy spotkać się z sytuacją, gdy w otoczeniu pięknej willi lub prestiżowego hotelu znajduje się stary basen, często uszkodzony lub przybrudzony po wielu latach użytkowania, które oszpecają otaczające ogrody, a do tego utrzymanie takich obiektów cały czas generuje spore koszty.

Technologia Biodesign Pools pozwala nam przeprowadzić modernizację basenu w prosty, a jednocześnie radykalny i ekonomiczny sposób. Basen Biodesign może posiadać dowolny kształt, głębokość i powierzchnię. Innowacyjna konstrukcja Biodesign Pools zastępuje „stary” system hydroizolacji i instalacji osprzętu. Niezwykłe baseny epoksydowe i ich nowoczesne  rozwiązania technologiczne zapobiegają utracie wody i ułatwiają codzienne utrzymanie czystości.

Wyobraź sobie basen z białą plażą na brzegu, a pod wodą zróżnicowany kształt dna, który jednocześnie masuje poprzez pęcherzyki powietrza i relaksuje podczas pływania. Wyobraź sobie basen doskonale wkomponowany w krajobraz otoczenia,  naturalną formę z krystalicznie czystą wodą, która upiększa twój ogród we wszystkich porach roku. Dzięki technologii Biodesign Pools możesz zmienić wygląd swego starego basenu, dopasować do aktualnych potrzeb, czy dodać nowe funkcje i atrakcje wodne.